Набір акварельних фарб у пластиковій коробці + кисть Winsor Newton Cotman 24 кольори

  • Производитель  Winsor & Newton
  •   В наявності
  • Артикул: AB-0390376
Характеристики
Базові характеристики
  • Кільк. у наборі 24 шт.
  • Набори / Поштучно Набір
Дивитись усі

3 654.00 грн
 Знайшли дешевше
   Акварельні фарби Winsor & Newton Cotman 24 кольори

Акварель "COTMAN" створена відомою англійською фірмою "Winsor & Newton". Ці фарби представлені спектром із 40 красивих кольорів. Вони доступні за ціною, але безкомпромісні за якістю. У їх складі містяться як натуральні, так і безпечні синтетичні пігменти, що точно відповідають за кольором дорогим пігментам. Тони акварелі "COTMAN" - чисті, яскраві та відмінно поєднуються не тільки між собою, але й з акриловими фарбами та гуашшю. Фарби випускаються в твердому варіанті в кюветах, і в твердому - в тубах 8мл і 21мл. Їх можна купити і кожну окремо, і набором фарб.

Набір акварелі "Winsor & Newton" COTMAN, Painting Plus - 24 Half Pan Set. Високоякісний легкий універсальний набір компактні пластикові коробки. Містить повний спектр необхідних кольорів. Коробка, будучи розкритою, перетворюється на зручну палітру. Спеціальні осередки дозволяють замінити малі кювети на малі 8-мілілітрові туби з аквареллю COTMAN. Набір може використовуватися і для роботи в студії, і для малювання на пленері. 111;

24 малі кювети з аквареллю "Winsor & New;" COTMAN.Базові характеристики
Кільк. у наборі 24 шт.
Набори / Поштучно Набір

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Новини

Трансферна поталь у рулоні, Cadence

04.08.2021

Трансферна поталь активно застосовується для позолоти елементів стелі, завдяки тому що поталь нанесена на прозору плівку, працювати з н..

Скетчбук Canson Art Book 180

06.07.2021

Скетчбук Canson Art Book 180Надійний та зручний блокнот-скетчбук для графіки та малюнка від Canson серії "Art Book 180°". Має акуратні ..

Пастельная бумага Canson TOUCH Mi-Teintes

06.07.2021

Пастельний папір Canson TOUCH Mi-TeintesПапір Mi-Teintes Touch Canson - пастельний папір чудової якості, цей високоякісний папір, особл..

Мольберт 47М - дерево бук 145 см

03.11.2020

Мольберт 47М - дерево букМольберт підлогового типу з невеликими розмірами, виготовлений з натурального дерева на Західній Україні - дер..

Мітки: Набір акварельних фарб у пластиковій коробці + кисть Winsor Newton Cotman 24 кольори