Маркери WINSOR набори


Набір акварельних маркерів Winsor Newton Watercolor Markers Set, 12 шт

Набір акварельних маркерів Winsor Newton Watercolor Markers Set, 12 шт

Набір акварельних маркерів Winsor Newton 0290165 Watercolor Markers Set 12 шт.< b>Набір аквареллю Winsor & Newton Promarker Basic 12Маркери WINSOR набори. Красиві мальовничі ефекти та різноманітність відтінків. Створюйте красиві мальовничі ефекти та ..

2 682.00 грн

Набір акварельних маркерів Winsor Newton Watercolor Markers Set, 6 шт

Набір акварельних маркерів Winsor Newton Watercolor Markers Set, 6 шт

Набір акварельних маркерів Winsor Newton 0290164 Watercolor Markers Set 6 шт.Набір акварельних маркерів англійської якості Winsor & Newton Watercolour Markers Set у зручному металевому легкому та стильному боксі. З таким набором легко та приємно ство..

1 342.00 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Маркери WINSOR набори

Маркери WINSOR набори. Красиві мальовничі ефекти та різноманітність відтінків. Створюйте красиві мальовничі ефекти та різні відтінки за допомогою цих напрочуд універсальних маркерів. Використовуйте їх для висихання, як звичайний маркер, або поекспериментуйте з вологим пензлем, щоб перетворити колір на фарбу. Ідеально та зручно для створення чудових, виразних творів мистецтва на ходу. Для досягнення найкращих результатів використовуйте їх на акварельному БУМАГАі Winsor & Newton. З двома наконечниками

Кожен маркер має тонкий наконечник на одному кінці та гнучку кисть на іншому, що допомагає створювати приголомшливі, широкі лінії та деталізацію.

Пігментне чорнило на водній основі

Пігментоване чорнило на водній основі в цих маркерах дозволяє вам повернутися до роботи в будь-який час, тому що ви можете повторно активувати чорнило водою, навіть коли вони висохли. А завдяки якісним пігментам ваша робота не зблякне.

Новини

Трансферна поталь у рулоні, Cadence

04.08.2021

Трансферна поталь активно застосовується для позолоти елементів стелі, завдяки тому що поталь нанесена на прозору плівку, працювати з н..

Скетчбук Canson Art Book 180

06.07.2021

Скетчбук Canson Art Book 180Надійний та зручний блокнот-скетчбук для графіки та малюнка від Canson серії "Art Book 180°". Має акуратні ..

Пастельная бумага Canson TOUCH Mi-Teintes

06.07.2021

Пастельний папір Canson TOUCH Mi-TeintesПапір Mi-Teintes Touch Canson - пастельний папір чудової якості, цей високоякісний папір, особл..

Мольберт 47М - дерево бук 145 см

03.11.2020

Мольберт 47М - дерево букМольберт підлогового типу з невеликими розмірами, виготовлений з натурального дерева на Західній Україні - дер..