Серветки для декупажа


У цій категорії немає товарів


Серветки для декупажа

Серветки для декупажу. Готові Серветки для декупажу пропонуються у різноманітній тематиці, з різною комплектацією та за дружньою ціною. Вони допоможуть Вам у процесі творчості, максимально наблизитися до поставленої мети, заощаджуючи витрати сил та грошей. Тонкі, легковагі, еластичні, з різною кількістю шарів та різноманітних колірних варіантів – гарантують повноцінне забезпечення бездонності Ваших фантазій. Вони створять масу цікавих та напівпрозорих ефектів. Є екологічно чистим товаром. Використовують лише водостійкий барвистий матеріал. Характеризуються стабільністю своїх малюнків та їхнього кольорового виконання. Мають просту та зручну експлуатацію, яка не потребує особливих знань. Серветки для Декупажу – це вдала покупка, що забезпечує Вашу творчість ефективністю,

Новини

Трансферна поталь у рулоні, Cadence

04.08.2021

Трансферна поталь активно застосовується для позолоти елементів стелі, завдяки тому що поталь нанесена на прозору плівку, працювати з н..

Скетчбук Canson Art Book 180

06.07.2021

Скетчбук Canson Art Book 180Надійний та зручний блокнот-скетчбук для графіки та малюнка від Canson серії "Art Book 180°". Має акуратні ..

Пастельная бумага Canson TOUCH Mi-Teintes

06.07.2021

Пастельний папір Canson TOUCH Mi-TeintesПапір Mi-Teintes Touch Canson - пастельний папір чудової якості, цей високоякісний папір, особл..

Мольберт 47М - дерево бук 145 см

03.11.2020

Мольберт 47М - дерево букМольберт підлогового типу з невеликими розмірами, виготовлений з натурального дерева на Західній Україні - дер..