Сусальне срібло


У цій категорії немає товарів


Сусальне срібло


Сусальне срібло КУПИТИ.

Сусальне срібло застосовується для золочення, дерорування та реставрації різних поверхонь. Використовується для декорування та реставрації меблів, домашнього інтер'єру, картинних рам, ікон, статуй та багато іншого.  Декорування сусальним сріблом надає поверхні красивого, металевого та дорогого зовнішнього вигляду. Сусальне срібло у книжечках від 25 до 60 аркушів. Сусальне срібло, в книжечках, різні за вагою, платністю і кількістю аркушів. сусального срібла під тиском розміщені на білий шовковий папір.

Новини

Трансферна поталь у рулоні, Cadence

04.08.2021

Трансферна поталь активно застосовується для позолоти елементів стелі, завдяки тому що поталь нанесена на прозору плівку, працювати з н..

Скетчбук Canson Art Book 180

06.07.2021

Скетчбук Canson Art Book 180Надійний та зручний блокнот-скетчбук для графіки та малюнка від Canson серії "Art Book 180°". Має акуратні ..

Пастельная бумага Canson TOUCH Mi-Teintes

06.07.2021

Пастельний папір Canson TOUCH Mi-TeintesПапір Mi-Teintes Touch Canson - пастельний папір чудової якості, цей високоякісний папір, особл..

Мольберт 47М - дерево бук 145 см

03.11.2020

Мольберт 47М - дерево букМольберт підлогового типу з невеликими розмірами, виготовлений з натурального дерева на Західній Україні - дер..