Інструменти для квіліга


Інструмент для квілінгу Quilling Tool Folia
-5%

Інструмент для квілінгу Quilling Tool Folia

Інструмент Folia для робіт з квіллінгом (1280) КУПИТИ. Інструмент Folia (металевий) для робіт та декорування квілінгом. Цей інструмент є незамінною частиною в процесі декорування квіллінгом. Даний інструмент високої якості. Виробництво - Німеччина. І..

99.00 грн 104.00 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Інструменти для квіліга

Інструменти для квіліга. Різноманітні Інструменти для квілінгу призначені спростити виконання складних та скрупульозних процесів. Зробити їх швидше, простіше та якісніше. Вони мають все необхідне для цього – міцність, легкість, спеціальну конструкцію та бездоганну комунікабельність. Розроблялися та виготовлялися спеціально для роботи у техніці Квілінг.  Представлені в різноманітному функціональному спектрі з високоякісним виготовленням та за максимально прийнятною ціною. Є корисною покупкою для успішної роботи в Квілінгу.

Новини

Трансферна поталь у рулоні, Cadence

04.08.2021

Трансферна поталь активно застосовується для позолоти елементів стелі, завдяки тому що поталь нанесена на прозору плівку, працювати з н..

Скетчбук Canson Art Book 180

06.07.2021

Скетчбук Canson Art Book 180Надійний та зручний блокнот-скетчбук для графіки та малюнка від Canson серії "Art Book 180°". Має акуратні ..

Пастельная бумага Canson TOUCH Mi-Teintes

06.07.2021

Пастельний папір Canson TOUCH Mi-TeintesПапір Mi-Teintes Touch Canson - пастельний папір чудової якості, цей високоякісний папір, особл..

Мольберт 47М - дерево бук 145 см

03.11.2020

Мольберт 47М - дерево букМольберт підлогового типу з невеликими розмірами, виготовлений з натурального дерева на Західній Україні - дер..