Лаки для декупажу


Медіум декупажний для перенесення зображень Medium per trasferimento dautore FERRARIO, 150 мл

Медіум декупажний для перенесення зображень Medium per trasferimento dautore FERRARIO, 150 мл

Медіум для декупажу прозорий для перенесення зображень мл. (MTA00150)150 мл медіуму для декупажу. Медіум від світового виробника APA FERRARIO полегшує перенесення зображення, наприклад, з паперу на дерево або інша поверхня на Ваш розсуд. Ви можете ви..

250.00 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Лаки для декупажу

Лаки для декупажу Який лак використовувати для захисту поверхні виробів з нанесення техніки декупаж? Лаки бажано купувати у спеціалізованих художніх магазинах на акриловій та водній основі. Розбавляються лаки водою, не мають запаху, прості та зручні у застосуванні. Легко та рівномірно наносяться на поверхню, досить швидко сохнуть і не залишають слідів від пензлика, дають надійну захисну плівку та захищають декупаж протягом тривалого часу. Наносити покривний лак м'яким широким пензлем з натурального волосся або синтетики. Покривати поверхню слід швидко, рівномірним тонким шаром. Для повного закріплення 2-х шарів буде цілком достатньо. Після нанесення кисть необхідно промити у теплій воді з милом. Коли лак просохне він стає прозорим. Виробляється двох видів, глянсові та матові. Продаються ємностями від 50 до 300 мл.

Новини

Трансферна поталь у рулоні, Cadence

04.08.2021

Трансферна поталь активно застосовується для позолоти елементів стелі, завдяки тому що поталь нанесена на прозору плівку, працювати з н..

Скетчбук Canson Art Book 180

06.07.2021

Скетчбук Canson Art Book 180Надійний та зручний блокнот-скетчбук для графіки та малюнка від Canson серії "Art Book 180°". Має акуратні ..

Пастельная бумага Canson TOUCH Mi-Teintes

06.07.2021

Пастельний папір Canson TOUCH Mi-TeintesПапір Mi-Teintes Touch Canson - пастельний папір чудової якості, цей високоякісний папір, особл..

Мольберт 47М - дерево бук 145 см

03.11.2020

Мольберт 47М - дерево букМольберт підлогового типу з невеликими розмірами, виготовлений з натурального дерева на Західній Україні - дер..