Грунт декупаж


У цій категорії немає товарів


Грунт декупаж

Грунт декупаж. Наш розділ «Грунт декупаж» надасть Вам широкий вибір високоякісного ґрунтувального матеріалу для всіх типів поверхонь. Всі Ґрунти мають різноманітний склад, консистенцію, властивості та можливості. Виготовлені відомими виробниками України та європейських країн. Відповідають усім вимогам європейських стандартів та є першокласною основою для подальшого декорування. Грунт-Декупаж в асортименті АРТ-Бутіка – це завжди вигідна ціна + комфортне використання + гарантований результат.

Новини

Трансферна поталь у рулоні, Cadence

04.08.2021

Трансферна поталь активно застосовується для позолоти елементів стелі, завдяки тому що поталь нанесена на прозору плівку, працювати з н..

Скетчбук Canson Art Book 180

06.07.2021

Скетчбук Canson Art Book 180Надійний та зручний блокнот-скетчбук для графіки та малюнка від Canson серії "Art Book 180°". Має акуратні ..

Пастельная бумага Canson TOUCH Mi-Teintes

06.07.2021

Пастельний папір Canson TOUCH Mi-TeintesПапір Mi-Teintes Touch Canson - пастельний папір чудової якості, цей високоякісний папір, особл..

Мольберт 47М - дерево бук 145 см

03.11.2020

Мольберт 47М - дерево букМольберт підлогового типу з невеликими розмірами, виготовлений з натурального дерева на Західній Україні - дер..