Олівці акварельні набори


Набір акварельних олівців Winsor Newton Studio, 24 шт.

Набір акварельних олівців Winsor Newton Studio, 24 шт.

Набір акварельних олівців у металі Winsor Newton Studio Collection Watercolour Pensil, 24 шт 490015Winsor & Newton – відома англійська фірма, заснована хіміком Вільямом Вінзором та художником Генрі Ньютоном у 1832 році в Лондоні. Діяльність компанії ..

1 597.00 грн

Набір акварельних олівців у металевому боксі Winsor Newton Studio, 12 шт.

Набір акварельних олівців у металевому боксі Winsor Newton Studio, 12 шт.

Набір акварельних олівців у металі Winsor Newton Studio Collection Watercolour Pensil, 12 шт 490016..

899.00 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Олівці акварельні набори

Олівці акварельні. Для того щоб купити акварельні олівці, необхідно розуміти що це таке і який принцип живопису. Багато художників, початківці чи досвідчені високо цінують акварельні олівці за унікальність. Акварельні олівці є найпоширенішою позицією на подарунок художнику. Принцип малюнка акварельними олівцями трохи відрізняється від загальноприйнятого акварельного живопису, коли художник бере мокрим пензлем потрібний колір і наносить на папір. Акварельні олівці змінюють послідовність дій художника. Малюнок акварельними олівцями починається як і стандартними олівцями, просто малюючи грифелем на БУМАГАі, а потім розводити вже готовий малюнок або малюнок, мокрим пензлем. Для того щоб купити якісні акварельні олівці, зверніть увагу на виробника та вартість набору. Ми намагаємося представити Вашій увазі широкий асортимент для вибору потрібного Вам набору.

Новини

Трансферна поталь у рулоні, Cadence

04.08.2021

Трансферна поталь активно застосовується для позолоти елементів стелі, завдяки тому що поталь нанесена на прозору плівку, працювати з н..

Скетчбук Canson Art Book 180

06.07.2021

Скетчбук Canson Art Book 180Надійний та зручний блокнот-скетчбук для графіки та малюнка від Canson серії "Art Book 180°". Має акуратні ..

Пастельная бумага Canson TOUCH Mi-Teintes

06.07.2021

Пастельний папір Canson TOUCH Mi-TeintesПапір Mi-Teintes Touch Canson - пастельний папір чудової якості, цей високоякісний папір, особл..

Мольберт 47М - дерево бук 145 см

03.11.2020

Мольберт 47М - дерево букМольберт підлогового типу з невеликими розмірами, виготовлений з натурального дерева на Західній Україні - дер..