Килимки монтажні


Килимок для монтажу Copic Cutting mat, чорно-зелений 22x30 см

Килимок для монтажу Copic Cutting mat, чорно-зелений 22x30 см

Монтажний килимок Copic Cutting mat, чорно-зелений 22x30 см ..

252.00 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Килимки монтажні

Килими монтажні. Килимки Монтажні в розділі Квілінг допоможуть Вам самостійно, швидко та якісно впоратися з нарізкою елементів з БУМАГАу та картону для подальшої творчості. Полегшують проведення підготовчого процесу, максимально наблизивши до очікуваного результату.  Зроблені Монтажні Килимки із синтетичного матеріалу багатошарового складу. Мають спеціальний покривний шар. Мають сантиметрову розмітку, що полегшує розмірний процес. Допускає роботу на своїй поверхні ножем, гарантуючи цілісність свого покриву і меблів, що використовуються. Не вимагає особливого догляду, але не любить прямого ультрафіолету та різких температурних стрибків.  Представлено на нашому сайті кількома виробниками в різному розмірному та ціновому діапазоні.

Новини

Трансферна поталь у рулоні, Cadence

04.08.2021

Трансферна поталь активно застосовується для позолоти елементів стелі, завдяки тому що поталь нанесена на прозору плівку, працювати з н..

Скетчбук Canson Art Book 180

06.07.2021

Скетчбук Canson Art Book 180Надійний та зручний блокнот-скетчбук для графіки та малюнка від Canson серії "Art Book 180°". Має акуратні ..

Пастельная бумага Canson TOUCH Mi-Teintes

06.07.2021

Пастельний папір Canson TOUCH Mi-TeintesПапір Mi-Teintes Touch Canson - пастельний папір чудової якості, цей високоякісний папір, особл..

Мольберт 47М - дерево бук 145 см

03.11.2020

Мольберт 47М - дерево букМольберт підлогового типу з невеликими розмірами, виготовлений з натурального дерева на Західній Україні - дер..