Мольберт підлоговий LeoArt-47М

  •   В наявності
  • Артикул: АРТ-47М

   Мольберт підлоговий LeoArt-47м< /p>

Підлоговий студійний мольберт заввишки 145 см. Практична та найпопулярніша модель для студентів, дітей, навчальних закладів та студій з малюнку та живопису. Головне на що варто звернути увагу даної моделі, так це дерево з якого виконаний мольберт. Дерево - Бук - досить важкий матеріал завдяки чому підвищується стійПензель мольберта і головне довговічність. У нашому магазині Ви зможете ознайомитись з аналогічними моделями, які виконані з сосни. Вартість таких мольбертів значно нижча.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Рекомендовані товари

Новини

Трансферна поталь у рулоні, Cadence

04.08.2021

Трансферна поталь активно застосовується для позолоти елементів стелі, завдяки тому що поталь нанесена на прозору плівку, працювати з н..

Скетчбук Canson Art Book 180

06.07.2021

Скетчбук Canson Art Book 180Надійний та зручний блокнот-скетчбук для графіки та малюнка від Canson серії "Art Book 180°". Має акуратні ..

Пастельная бумага Canson TOUCH Mi-Teintes

06.07.2021

Пастельний папір Canson TOUCH Mi-TeintesПапір Mi-Teintes Touch Canson - пастельний папір чудової якості, цей високоякісний папір, особл..

Мольберт 47М - дерево бук 145 см

03.11.2020

Мольберт 47М - дерево букМольберт підлогового типу з невеликими розмірами, виготовлений з натурального дерева на Західній Україні - дер..

Мітки: Мольберт підлоговий LeoArt-47М