Сусальне золото


СУСАЛЬНЕ ЗОЛОТО 8х8см. 25листів 22кар. Італія CO234100

СУСАЛЬНЕ ЗОЛОТО 8х8см. 25листів 22кар. Італія CO234100

СУСАЛЬНЕ ЗОЛОТО 8х8см. 25 аркушів 22кар. Италия CO234100 КУПИТИ. Сусальне золото, в книжечці, розміром 8x8см. 22 карати. У книжечці 25 аркушів сусального золота. Сусальне золото застосовується для золочення, декорування та реставрації різних пов..

2 051.00 грн

СУСАЛЬНЕ ЗОЛОТО 8х8см. 25листів 23кар. Італія CO234600

СУСАЛЬНЕ ЗОЛОТО 8х8см. 25листів 23кар. Італія CO234600

СУСАЛЬНЕ ЗОЛОТО 8х8см. 25листів 23кар. Италия CO234600 КУПИТИ. Сусальне золото, в книжечці, розміром 8x8см. 23 карати. У книжечці 25 аркушів сусального золота. Сусальне золото застосовується для золочення, декорування та реставрації різних поверхо..

2 388.00 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Сусальне золото


Сусальне золото КУПИТИ.

Сусальне золото застосовують для золочення\позолоти, декорування та реставрації різних поверхонь та предметів. Сусальне золото використовують для золочення та реставрації меблів, домашнього інтер'єру, картинних рам, ікон, куполів, статуй та багато іншого. Позолочення сусальним золотом надає поверхні, що декорується, неповторного, красивого, золотого і дорогого зовнішнього вигляду.

Сусальне золото представлене, в книжечках,  різних за розмірами, вагою (щільністю) та кількістю аркушів. Книжки сусального золота від 10 аркушів до 60 аркушів.

Сусальне золото. Позолочення. Що таке сусальне золото і як його використовувати?
Відкриємо секрет СУСАЛЬНЕ ЗОЛОТО – це справжнісіньке золото, розкочене в найтонші пластини. Стандартна величина одного листа сусального золота становить 8х8 см, 8,5х8,5 см і 9х9 см. Книжки сусального золота налічують 25 або 60 листів. Саме Сусальне золото використовують позолотники у золоченні іконостасів, ікон, кіотів. Часто можна побачити сусальне золото у розкішних інтер'єрах будинків. В прикрасі декоративних гіпсових виробів, стельових молдингів. Позолочення сусальним золотом це дуже відповідальна місія, яка потребує особливих навичок і копіткої праці. Роками професійні позолотники відточують свою майстерність, щодня методично і ретельно. Але результату не можна не помітити! Золото нанесене професійним позолотником, нанесене точними рухами має прекрасний яскравий і рівномірний блиск, результат перевершує всі очікування замовника. Позолочення сусальним золотом, це дорогий вид декоративного мистецтва, але робота і виріб буде служити довго, десятиліттями зберігаючи свій первісний блиск. Ці вироби (ікону, кіот, фамільна цінність) можна буде передавати у спадок, не переймаючись якістю. Не багато виробів можуть похвалитися тим, що зберігатиметься довго. На сайті Інтернет Магазину ART-BUTIK.COM.UA замовити та купити сусальне золото чудової якості, виробників сусального золота з усього світу! Особливо виділяється за якістю сусальне золото італійської фабрики GIUSTO MANETTI (Сусальне золото Густо Манетті) 23 каррати з високим вмістом золота. Колір максимально підібраний таким чином, щоб передати класичний колір золота (середній відтінок). Варто відзначити, що у маркуванні СУСАЛЬНОГО ЗОЛОТА на книжці вказується каратність, що більше карат, тим жовтіший і насиченіший відтінок золота.  Далі можна купити Сусальне Золото німецької фірми NORRIS, чудової якості. І Сусальне золото українського виробництва (у книжках розміром 9х9см, 60листів у книжці). Сусальне золото краще замовити наперед, за кілька днів. В наявності на сайті, завжди можна замовити та купити допоміжні предмети для золочення сусальним золотом: подушка позолотника (різні розмірів), ніж позолотника (односторонній або двосторонній), ПЕНЗЛІ позолотника (лапка, лампензель) всіляких розмірів, лак мордан 12-ти годинний, лак мордан 3-х годинний, фірми LeFranс, FERRARIO клей, мікстіон (різних фірм та обсягів), агатний зуб (різних розмірів). Як правило, покривні лаки для сусального золота не використовуються.

Показать все описание

Новини

АКЦІЯ - Мольберти та Етюдники ТАРТ

30.09.2021

АКЦІЯ - Мольберти та Етюдники ТАРТЕТЮДНИКИ ТАРТМОЛЬБЕРТИ ТРЕНОГИ ТАРТМОЛБЕРТИ СТУДІЙНІ ТАРТ..

Трансферна поталь у рулоні, Cadence

04.08.2021

Трансферна поталь активно застосовується для позолоти елементів стелі, завдяки тому що поталь нанесена на прозору плівку, працювати з н..

Пастельная бумага Canson TOUCH Mi-Teintes

06.07.2021

Пастельний папір Canson TOUCH Mi-TeintesПапір Mi-Teintes Touch Canson - пастельний папір чудової якості, цей високоякісний папір, особл..

Скетчбук Canson Art Book 180

06.07.2021

Скетчбук Canson Art Book 180Надійний та зручний блокнот-скетчбук для графіки та малюнка від Canson серії "Art Book 180°". Має акуратні ..