Повернення

ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАлежної якості

Ви маєте право відмовитися від товару у будь-який час до його передачі, а після передачі товару – протягом 14 днів (п. 4. ст. 26.1 закону "Про захист прав споживачів").

Повернення товару належної якості можливе у разі, якщо зазначений товар не був у вжитку, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, цілісність упаковки, фабричні ярлики, а також документи, що підтверджують факт та умови купівлі товару. Покупець не має права повернути якісний товар, якщо товар має індивідуально визначені властивості і може бути використаний тільки даним покупцем (зокрема, поверненню не підлягають відрізи тканин та стрічок).

При відмові товару ми повернемо вам сплачену за товар суму протягом 5 днів з моменту пред'явлення відповідної вимоги за вирахуванням вартості доставки. Доставка товару, що повертається покупцем належної якості продавцю здійснюється за рахунок покупця (п. 4. ст. 26.1 закону "Про захист прав споживачів"). У разі відмови від товару в момент приймання замовлення у нашого кур'єра ви оплачуєте тільки вартість доставки.


ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

У разі виявлення вами недоліків товару та пред'явлення вимоги про його заміну ми замінимо такий товар протягом 4 днів з дня отримання нами товару, що повертається, та пред'явлення вимоги про заміну. За необхідності додаткової перевірки якості товару – протягом 5 днів з дня пред'явлення зазначеної вимоги.

Замість пред'явлення вимоги про заміну товару ви маєте право відмовитися від товару та вимагати повернення сплаченої за товар суми.


УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ ТОВАРУ

Для повернення або обміну замовленого товару необхідно зв'язатися з нами

Товар зі шлюбом/невірною комплектацією має бути повернутий нам з оригінальними ярликами та в оригінальній упаковці.

У разі повернення товару неналежної якості, ми беремо на себе витрати на пересилання товару назад нам.

Повернення, що надсилаються поштою, повинні надсилатися без накладного платежу.


ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ

Якщо ви вже сплатили покупку, то ми відшкодуємо вам повну вартість поверненого товару на банківську картку.

Строк повернення коштів визначається відповідно до способу повернення та становить не більше 5 днів з дати надходження поверненого товару на склад продавця. Терміни зарахування коштів на розрахунковий рахунок одержувача залежить від внутрішнього регламенту банку-получателя.

Продукция

Новини

Трансферна поталь у рулоні, Cadence

04.08.2021

Трансферна поталь активно застосовується для позолоти елементів стелі, завдяки тому що поталь нанесена на прозору плівку, працювати з н..

Скетчбук Canson Art Book 180

06.07.2021

Скетчбук Canson Art Book 180Надійний та зручний блокнот-скетчбук для графіки та малюнка від Canson серії "Art Book 180°". Має акуратні ..

Пастельная бумага Canson TOUCH Mi-Teintes

06.07.2021

Пастельний папір Canson TOUCH Mi-TeintesПапір Mi-Teintes Touch Canson - пастельний папір чудової якості, цей високоякісний папір, особл..

Мольберт 47М - дерево бук 145 см

03.11.2020

Мольберт 47М - дерево букМольберт підлогового типу з невеликими розмірами, виготовлений з натурального дерева на Західній Україні - дер..