Фарби акрилові в наборі


У цій категорії немає товарів


Фарби акрилові в наборі

Фарби акрилові в наборах. Акрилові фарби. Нова інноваційна розробка у світі мистецтва – це винахід акрилових фарб! Який простір для творчості та нові можливості! Виробники художніх фарб сміливо підхопили ідею та розробили нові серії акрилових фарб на будь-який смак та колір! Яскраві кольори, тонкі переходи та всілякі пастельні відтінки дозволяють художнику висловити всю повноту почуттів та ідей!  Акрилові фарби легко наносяться на поверхню, чудово змішуються між собою і швидко висихають, залишаючись при цьому яскравими та соковитими. магазин ART-BUTIK.COM. UA тут ви знайдете акрилові фарби LOUVRE ACRYL від французької фабрики LEFRANCE & BOURGEOIS набори акрилових фарб подарункові LF FINE, серія декоративних контурів TULIP, акрилові фарби в наборі або розсипом серії AMSTERDAM від ROYAL TALENS (Голландія) в обсязі від 20мл до 500мл, англійська компанія DALER-ROWNEY , набори в подарунок художнику ART CREATION, а також акрилові фарби від улюбленого всіма нами ЗХК серії МАЙСТЕР КЛАС і ДОЛОГА. Як правило виробники акрилових фарб ділять їх на дві категорії:  перша – це хобі-серія або деко, друга – це художня серія для живопису. Відмінність їх у тому, що в першому варіанті фарба густіша, в ній більше сполучних речовин, що дозволяє їй бути більш укривистою і наноситься вона практично на будь-яку поверхню. У другому варіанті пігмент фарби більш дрібнодисперсний плюс легше сполучна, що дозволяє наносити фарбу тоншим, лисуючим шаром, розбавляючи її практично до консистенції акварелі. лаки для акрилових фарб ви знайдете в розділі «ДОПОМІЖНЕ ДЛЯ АКРИЛОВОГО ЖИВОПИСУ»

Інтернет магазин ART-BUTIK.COM.UA

Показать все описание

Новини

Трансферна поталь у рулоні, Cadence

04.08.2021

Трансферна поталь активно застосовується для позолоти елементів стелі, завдяки тому що поталь нанесена на прозору плівку, працювати з н..

Скетчбук Canson Art Book 180

06.07.2021

Скетчбук Canson Art Book 180Надійний та зручний блокнот-скетчбук для графіки та малюнка від Canson серії "Art Book 180°". Має акуратні ..

Пастельная бумага Canson TOUCH Mi-Teintes

06.07.2021

Пастельний папір Canson TOUCH Mi-TeintesПапір Mi-Teintes Touch Canson - пастельний папір чудової якості, цей високоякісний папір, особл..

Мольберт 47М - дерево бук 145 см

03.11.2020

Мольберт 47М - дерево букМольберт підлогового типу з невеликими розмірами, виготовлений з натурального дерева на Західній Україні - дер..