Мольберт тренога ХУДОЖНИЙ LeoArt-20В (2 полотна)

  •   В наявності
  • Артикул: АРТ-20в

   МОЛЬБЕРТ ТРІНОГА художній 320В (2 полотна)

МОЛЬБЕРТ ТРІНОГА художній виготовлений з високоякісних та екологічно чистого матеріалу дерева, яке спеціально протитає. лляною олією, для додаткової якості продукції. Мольберт тринога є підлоговим. Художній мольберт тринога 320В унікальний серед інших моделей мольбертів, тим що на ньому одночасно можна розміщувати для роботи два полотна для живопису, також в даному мольберті передбачена спеціальна підставка для кистей і палітри, що дуже зручно, в роботі художника. Мольберт тринога 320В – це чудова альтернатива художнику. Цей мольберт є складною, у складеному вигляді довжина мольберта всього 88см. Мольберт зручний при транспортуванні, перенесенні. Чудово підходить для художніх виставок, презентацій. Відмінний подарунок художнику, дизайнеру.

Характеристики МОЛЬБЕРТ ТРІНОГА художній 20В
У складеному вигляді висота - 88см.
Висота – 187см. Максимальна висота полотна – 110см. Базова висота холста - 66см.
Передбачена підставка для палітри та пензлів

Інтернет магазин художніх матеріалів ART-BUTIK.COM.UA

Працюємо по всій Україні.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Рекомендовані товари

Новини

Трансферна поталь у рулоні, Cadence

04.08.2021

Трансферна поталь активно застосовується для позолоти елементів стелі, завдяки тому що поталь нанесена на прозору плівку, працювати з н..

Скетчбук Canson Art Book 180

06.07.2021

Скетчбук Canson Art Book 180Надійний та зручний блокнот-скетчбук для графіки та малюнка від Canson серії "Art Book 180°". Має акуратні ..

Пастельная бумага Canson TOUCH Mi-Teintes

06.07.2021

Пастельний папір Canson TOUCH Mi-TeintesПапір Mi-Teintes Touch Canson - пастельний папір чудової якості, цей високоякісний папір, особл..

Мольберт 47М - дерево бук 145 см

03.11.2020

Мольберт 47М - дерево букМольберт підлогового типу з невеликими розмірами, виготовлений з натурального дерева на Західній Україні - дер..

Мітки: Мольберт тренога ХУДОЖНИЙ LeoArt-20В (2 полотна)